KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13603219
nr 1360 3219
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 10/150, daterad -61. Motivet: 25x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:54:37
16/11 19:49:37
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén